Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Нижніх Млинах працівники “Полтававодоканалу” ремонтують водогін

Поруч зі свердловиною №4 другого водозабору сталося кілька поривів на водопровідній трубі. Пошкодження виявили під час планового обходу. Незручності з водопостачанням мешканці селища відчули 24 липня у денний час. Водоканалівці докладають усіх зусиль для якнайшвидшого відновлення нормального режиму роботи водогону.

Пошкоджена водопровідна труба у Нижніх Млинах була прокладена понад 30 років тому. Вона вже відпрацювала свій термін експлуатації.

“Під час огляду стану водопровідних мереж у селищі, було виявлено витік води з-під землі. Аварійно-ремонтна бригада розпочала розкопку, у ході якої виявили кілька поривів труби. Виготовлена вона зі сталі, діаметр — 325 міліметрів”, — повідомив майстер дільниці з експлуатації водозабірних споруд та насосних станцій другого підйому “Полтававодоканалу” Роман Богатиренко.

Наразі на місці аварії ведуться зварювальні роботи. Незручності з водопостачанням мешканці відчули 24 травня з 10:00 до 16:00.

“Планували завершити ще учора, але під вечір виявили ще одне місце витоку на трубі: все-таки, вона вже досить стара. Увечері 24-го відновили людям водопостачання, сьогодні зранку знову воду перекрили, щоб продовжити роботу. Найближчим часом плануємо завершити ремонт”, — сказав комунальник.

Надія Кучма проживає у Нижніх Млинах майже усе життя. Жінка задоволена водопостачанням у своїй оселі:

“Іноді бувало, що дома не ставало води, але це ж аварія. Про водоканалівців можу відгукнутися лише позитивно: працюють на совість, усі несправності ліквідовують оперативно”, — сказала Надія Іванівна.

“Полтававодоканал” приносить вибачення перед мешканцями за тимчасові незручності, і просить віднестися до ситуації з розумінням.

Підприємство нагадує: у разі проблем з водопостачанням чи водовідведенням телефонуйте в аварійно-диспетчерську службу за номерами: 56-96-00, 050-49-55-700, 098-16-50-700.

поширити новину: