Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У мікрорайоні “Промисловий” Миргорода влаштували свято та дискотеку для дітей

Навчально–розважальний захід з дітьми проведений в приватному секторі мікрорайону «Промисловий». Сюди долучалися вулиці Багачанська, Депутатська, Робітнича, Промислова, провулки Багачанський, Робітничий та Микиші. Організаторами виступили Рада мікрорайону та вуличні комітети за активної участі самих дітей. В програмі заходу було декламування віршів, виконання пісень, вправи на розвиток інтелекту та спортивні розваги.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

“Душевно виконала вірші Т. Шевченка Даша Біба. Порадували присутніх Володя Балюк, під акомпанемент гітари якого сестричка Аня виконала пісню, а потім під мелодію «циганочки» пішла в танок маленька Яночка Крук. До речі, вона зі своєю активністю набрала найбільше призів. Приємно було спостерігати, як старші діти долучають до виховних процесів своїх менших братиків і сестричок”, – йдеться у повідомленні.

Обмеження в часі при проведенні заходу не було, тому одне із завдань для дітей було спільно намалювати плакат на тему «Моя Батьківщина – Україна!» Голова вуличного комітету Дмитро Терещенко разом з Миколою Гончаренком приготували на мангалі запечену картоплю із салом.

Рада мікрорайону «Промисловий» та вуличні комітети висловлюють щиру подяку керівнику ТОВ «Агро – 2012» Олександру Савіську, який долучився до заходу та придбав морозиво для дітей.

Надвечір, при кольорових вогниках та ритмічній мелодії, відбулась ще й дискотека для малечі.8

поширити новину: