Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

У Києві відкриють незвичайний музей “Становлення української нації”

3 серпня у Києві (вул. Лаврська, 27) відбудеться відкриття першого в Україні інноваційного музею історії української нації.

У  просторі музею розмістять 25 сюжетних композицій, розташованих за принципом галереї. Кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіо та відео контент, запахи, пристрої віртуальної реальності, що дає відвідувачу відчути атмосферу епохи, в якій він перебуває.

“Лише за 1,5-2 години в захоплюючому мультимедійному 5D форматі можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації, що дозволить належно оцінити її місце в родині європейських народів. 1500 років за 1,5 години – це з справжня машина часу у центрі Києва!”

Відвідувачі побачать 100 фігур видатних українців – від Княгині Ольги до Джамали та Ахтема Сеїтаблаєва. Над кожною фігурою працювала ціла команда вчених, скульпторів, костюмерів, дизайнерів, перукарів, візажистів, та професійних зброярів.

 

“Тепер кожен на власні очі зможе побачити як виглядали козаки, Тарас Шевченко, Леся Українка, Степан Бандера та інші відомі реформатори української нації”.

Кожна експозиція має “селфі зону”, обладнану професійним світлом,  та контент, що цікаво читається та легко запам’ятовується дітьми.

Графік роботи музею: з 09:00 до 20:00, без вихідних.

поширити новину: