Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відбудеться конкурс вишиванок

З нагоди святкування Дня Незалежності України у Кременчуці традиційно проходить загальноміський конкурс вишиванок«Вишиваний Кременчук». Проводиться він з метою популяризації національного одягу, духовного відродження української нації, виховання любові і бережливого ставлення  до спадщини українського народу, виховання молодого покоління та поширення культурних традицій в Україні. Цього року він триватиме з 22 липня по 22 серпня.

На конкурс  подаються вишиті сорочки, сукні (дитячі, чоловічі, жіночі), рушники та вишиті картини національного сюжетного спрямування. Вік  конкурсантів не обмежується, інформує Кременчуцька міська рада.

Вироби, що були визначені переможцями у номінаціях загальноміського конкурсу вишиванок «Вишиваний Кременчук» минулих років, не можуть брати участь у конкурсі.

Прийом оргкомітетом заявок на участь у конкурсі триватиме з 22 липня 2019 року до 16 серпня 2019 року.

З 17 серпня 2019 року до 21 серпня 2019 року проводитиметься  голосування на сторінці газети «АVтограф» в соціальній мережі Фейсбук за адресою https://www.facebook.com/av.kremenchuk

22 серпня 2019 року відбудеться демонстрація вишиванок учасниками конкурсу у великій залі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, визначення переможців членами журі в кожній з категорій, нагородження переможців.

Для участі в конкурсі до заявки додаються:  фото виробу; паспорт виробу (опис історії виробу, матеріал виробу, техніка виконання).

Конкурс проводиться у дев’яти номінаціях:

  •  «Краща жіноча вишиванка (сукня)»;
  • «Краща чоловіча вишиванка»;
  • «Краща дитяча вишиванка (сукня)»;
  • «Краща родина у вишиванках»;
  • «Кращий вишитий старовинний рушник»;
  • «Кращий вишитий сучасний рушник»;
  • «Краща вишита картина національного сюжетного спрямування»;
  • «Краща вишиванка з бісеру».

За результатами інтернет-голосування визначається переможець «Глядацьких симпатій».

Переможці будуть  нагороджні грамотами та цінними подарунками. Усі учасники конкурсу отримують дипломи за участь у конкурсі. Конкурсанти можуть бути відмічені спеціальними призами від членів журі, організаторів, партнерів та спонсорів.

Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється з 22 липня 2019 року до 16 серпня 2019 року в управлінні у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за адресою: 39600, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2, к. 114 щодня з 08.00 до 16.00, крім вихідних та святкових днів. Телефони для довідок: 3-61-67, 098-839-11-61. Заявку можна заповнити в електронному вигляді та надіслати на електронну пошту 26217671@i.ua. Заявку в електронному вигляді можна знайти на офіційному сайті Кременчуцької міської ради http://kremen.gov.ua в розділі управління у справах сімей та дітей (конкурси) або на сторінці газети  «АVтограф» в соціальній мережі Фейсбук за адресою https://www.facebook.com/av.kremenchuk.

поширити новину: