Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці оголосили конкурс на земельну ділянку по вулиці Харківська

Інформацію про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою її продажу власнику нерухомого майна, розмістили на сайті Кременчуцької міської ради.

Земельна ділянка, виставлена на конкурс, знаходиться по вулиці Харківська, 11. Цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Площа земельної ділянки – 3429 кв.м.

Нормативна грошова оцінка одного квадратного метра земельної ділянки у 2019 році становить 618,13 грн.

Претендентам необхідно подати до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (м. Кременчук, пл. Перемоги, 2) конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних та інших документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів належать:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт;

– копії кваліфікаційних документів щодо професійного спрямування фахівців, які залучаються до виконання землеоціночних робіт;

– інформація щодо оцінених земельних ділянок в попередні роки;

– письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ними до виконання землеоціночних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Конкурс відбудеться 16 серпня 2019 року о 10-00 в приміщенні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (пл. Перемоги, 2, к. 308).

Кінцевий термін подання документів за сім робочих днів до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

поширити новину: