Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У колонії на Полтавщині влаштували незаконний забійний пункт тварин та худобомогильник

Прокуратура Полтавщини, під час проведення комплексної перевірки Машівської виправної колонії №9, ДП “Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби №9” встановлено чисельні порушення вимог законодавства. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Так, на території виправної колонії без будь-яких дозвільних документів експлуатується худобомогильник та забійний пункт тварин, який не відповідає встановленим законодавством вимогам, має надмірну заповнюваність, відсутній облаштований дезбар’єр тощо.

На вказані порушення прокуратура неодноразово вказувала органам Держпродспоживслужби в області, вносила приписи керівнику підприємства установи, однак виявлені недоліки не усунуто.

З указаних підстав судом ухвалено рішення про зупинення господарської діяльності з розведення свиней підприємством.

Разом з цим, під час прокурорської перевірки, виявили, що худобомогильник та забійний пункту експлуатують. Санітарний стан території та пункту у незадовільному стані. На прилеглій території безконтрольно знаходиться багато решток тварин, земельна ділянка у занедбаному стані, по території вільно ходять безпритульні тварини, ветсанпропускник відсутній.

Крім цього, свинотоварна ферма не забезпечена дезінфікуючими засобами. Господарство не дотримується “закритого режиму” роботи.

Разом з цим, незважаючи на внесення вказівок про усунення порушень, підприємство установи продовжує здійснювати господарську діяльність.

“Органами прокуратури Полтавської області розпочато кримінальне провадження стосовно посадових осіб підприємства, установи за ознаки складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання епідемічним та інфекційним захворюванням) КК України. Досудове розслідування триває”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: