Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадячі влаштували “Арт-пасіку”

У рамках нового проекту «Відкрий місто!» з ініціативи ГО “Гадяч дружній” на території ботанічного саду інституту бджільництва ім. Прокоповича в Гадячі відбувся творчий захід під назвою «АРТ-пасіка».

Мета заходу – привернути увагу спільноти до проблем бджільництва, щоб довести наскільки бджоли є корисними та незамінними у житті людини та навколишньому середовищі.

Присутні дізналися багато цікавих фактів про бджіл. Завідувач відділу розведення і селекції українських степових бджіл, розвитку кормової бази бджільництва та економії Людмила Григорків розповіла, що врожайність соняшнику, коли поряд стоїть пасіка збільшується на тридцять відсотків, а гречки – на сімдесят.

Захід зібрав випадкових відвідувачів, бджолярів та просто любителів меду, які мали змогу протягом усього дня, відвідати музей бджільництва, прослухати лекцію про мед на творчому пленері, подискутувати на тему «Цінність та збереження української степової бджоли», а також скуштувати бджолину продукцію. А на завершення глядачів чекав перегляд тематичного фільму просто неба.