Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У дитячо-юнацьких спортивних закладах Полтави тривають ремонтні роботи

Аби підготувати дитячо-юнацькі спортивні заклади Полтави до нового навчального року, нині там проводяться ремонтні роботи. Щоби перевірити хід ремонтних робіт та дізнатися про основні потреби, відбувся робочий об’їзд закладів.

Так, нині проводяться роботи в Дитячо-юнацькій спортивній школі № 2, Дитячо-юнацькій спортивній школі № 4, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради. Окрім уже проведених робіт, під час робочого об’їзду керівники комунальних спортивних закладів розповіли про ремонтні роботи та будівництво на перспективу, а також про необхідність в забезпеченні матеріально-технічною базою. Усі пропозиції будуть згодом надані письмово, аби в подальшому розглянути можливість фінансування зазначених потреб.

Зокрема, під час огляду закладів, було визначено потребу в ремонті їдальні комунального табору «Олімпійські надії»; легкоатлетичного манежу дитячо-юнацької школи № 1; будівництва роздягалень в КЗ «Молодь 2016», тощо.

Нагадаємо, міська влада цьогоріч подбала про інвентарну базу комунальних спортивних закладів, збільшивши фінансування з 500 000 грн до 5 000 000 грн.

поширити новину: