Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Держгеокадастрі Полтавщини за півроку надали більше 86 тисяч послуг

У Держгеокадастрі Полтавщини надали громадянам більше 86 тисяч адміністративних послуг за півроку, повідомили у прес-службі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Із початку 2019 року державні кадастрові реєстратори надали 86 199 адміністративних послуг, із яких 70 280 – безоплатно, 15 919 – платно.

Серед безоплатних послуг переважали такі: державна реєстрація земельних ділянок – 23 298, видача витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її реєстрації – 20 800, надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями – 4 723, виправлення технічної помилки у відомостях із Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення – 16 723.

Платні послуги стосувалися надання відомостей у формі витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 14 216, довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території) – 123, викопіювань із картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) – 446, виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, не з вини органу, що здійснює його ведення – 1 114. За платні адміністративні послуги громадяни сплатили до державного бюджету понад 279 тисяч гривень.

Довідково: відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси ЦНАПів є на офіційному сайті Держгеокадастру.

поширити новину: