Ви тут:
Відео Комуналка Полтавщина Суспільство 

Теплове господарство Кременчука готують до опалювального сезону

Наразі КП «Теплоенерго», в рамках підготовки до нового опалювального сезону проводить масові ремонтні роботи на теплових мережах, центральних теплових пунктах, виконують гідравлічні випробування та заміну застарілого обладнання. Наразі тривають профілактичні на мережах центральної частини Кременчука. Про це повідомляють у міській раді.

Обладнання, що перебуває на КП «Теплоенерго», практично зношене. Вводилося воно в експлуатацію понад 60 років тому. В останні роки, щоб утримувати теплове господарство міста в належному технічному стані, з міського бюджету виділяються значні видатки, бо у комунального підприємства на ці цілі коштів не вистачає. Незважаючи на таку ситуацію,  КП «Теплоенерго» проводить заплановані ремонтні роботи на теплових магістралях, котельнях і теплових пунктах,  аби  споживачі безперебійно були забезпечені теплом і гарячою водою. Разом із тим колектив комунального теплостачального підприємства звертається із проханням до населення погасити боргу за тепло та гарячу воду, аби мати більше можливостей для якісної підготовки  до нового опалювального сезону.

Станом на сьогоднішній день борг перед комунальним теплопостачальним підприємством тільки з боку населення складає 30 млн грн.

поширити новину: