Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

“Синоптичний рахат-лукум”: якою буде погодав Україні 4 липня

4-го липня в Україні погода буде – цукерочка. Саме так на своїй сторінці у соцмережі написала синоптик Наталка Діденко. 

– Суттєві опади малоймовірні, багато сонця, красивенні білі хмарки, температура повітря – краще не буває, +21+26 градусів.  Навіть з Півдня сильна спека піде, там очікується +25+29, подекуди до +30 градусів. Хто в Карпатах, там найближчої ночі знадобляться теплі речі, передбачається +7+12 градусів, – написала Діденко.

На Півночі північно-західний вітер може періодично суттєво посилюватися та можливі локальні невеликі дощі. Окремі дощі також ймовірні на Луганщині та Донеччині. Але на загальну сонячну картину це не повинно вплинути.

У Києві в четвер без істотних опадів, хіба в окремих районах може збільшитися хмарність і вологість.
Протягом дня у столиці завтра можна дихати чудовим свіжим повітрям, очікується +20+23 градуси.

– Такий синоптичний рахат-лукум в Україні потриває до кінця тижня. У найближчій перспективі суттєвіші дощі з грозами можливі на Івана, 7 липня, та 8 липня. Коли і де – у наступних прогнозах. А поки що користуємося моментом – частіше відриваємося від ґаджетів і насолоджуємося свіжим повітрям: в обідню перерву, на дачі, на справедливих та законних громадських акціях, у парку, куди кого душа кличе. Головне, щоб сонечко висвітило усі темні закутки чужого цинізму та нашої апатії. Кожному хай літо принесе по його заслугам.