Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Станція “Шведська Могила” під Полтавою схожа на невеликий замок з баштами

Станція або роз’їзд “Шведська Могила” під Полтавою побудована у цікавому стилі: пост електричної централізації і вокзал це невеликі замки з баштами та підйомним мостом. Комплекс отримав сучасний вигляд при реконструкції 2001 року, а його відкриття приурочено до десятиліття України.

Про це повідомляє Укрзалізниця на своїй сторінці в Instagram.

Назву “Шведська Могила” станція отримала від Полтавської битви, яка відбулася неподалік 1709 року, де шведська армія зазнала нищівної поразки.

За інформацією “Вікіпедії”, на станції “Шведська Могила” зупиняються лише місцеві потяги.

Переглянути цей допис в Instagram

📌 У Полтаві є невеликий роз’їзд із цікавою назвою — Шведська Могила. Таку назву він отримав від Полтавської битви, яка відбулася саме в цьому місці далекого 1709 року, де шведська армія зазнала нищівної поразки. ⠀ У цікавому стилі виконані станційні споруди: пост ЕЦ і вокзал. Вони схожі на невеликі замки з баштами та підйомним мостом. Цей комплекс отримав сучасний вигляд при реконструкції 2001 року, а його відкриття приурочено до десятиліття України. ⠀ #ЗалізніДописи #railroad #railway #instarails #railstagram #вокзал #залізниця #україна #ukraine #історiя #history #уз #укрзалізниця #фото #південназалізниця #photo #station #станція #шведськамогила #полтавщина

Допис, поширений ЗАЛІЗНІ (@zalizni)