Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Стали відомі маршрути забігів на полтавському напівмарафоні: які вулиці перекриватимуть

1 вересня у Полтаві відбудеться масштабний напівмарафон. На сайті Полтавської міської ради опублікували проекти рішень про обмеження руху транспорту на час проведення забігів.

У разі затвердження відповідних проектів рішень, рух транспорту повністю буде припинений з 18-ї години 31 серпня до 18-ї години 1 вересня на ділянці вулиці Соборності (від вулиці Сінної до вулиці Дмитра Коряка). У цей час транспорт зможе об’їжджати через майдан Незалежності, вулицю Коваля та іншими прилеглими вулицями.

Управління патрульної поліції Полтавської області має забезпечити безпеку дорожнього руху та обмеження руху транспорту 1 веренся з 8-ї години ранку до 16-ї години згідно з маршрутами дистанцій напівмарафону та забігів.

Нагадаємо, цьогоріч у Полтаві змінили місце проведення напівмарафону. Стартове містечко знаходитиметься неподалік Полтавської ОДА.

У проекті рішення “Про обмеження руху транспорту на маршруті проведення напівмарафону 1 вересня 2019 року” опублікували маршрути забігів.

Нагадаємо, Федерація легкої атлетики України 1 вересня у Полтаві проведе Чемпіонат з бігу для професіоналів та любителів

поширити новину: