Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Слідчі ТУ ДБР у Полтаві затримали двох поліцейських на хабарі 10 тисяч доларів

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у Полтаві, затримали двох слідчих з Мелітополя під час отримання хабаря у розмірі 10 тисяч доларів США від підприємиці з Харкова. Оперативний супровід забезпечувало Управління Служби безпеки України в Харківській області, інформує прес-служба ДБР.

За попередньою інформацією, поліцейські Мелітопольського відділу поліції вимагали 10 тисяч доларів США у мешканки Харкова, яка займається підприємницькою діяльністю. За ці кошти правоохоронці обіцяли закрити кримінальне провадження, яке було відкрите з метою спонукання заявниці до виконання цивільно-правових зобов’язань. Таким чином здійснювався тиск на підприємицю та її бізнес.

Неправомірну вигоду слідчі отримали двома частинами у гривневому еквіваленті – 75 тисяч та 150 тисяч гривень відповідно. Після отримання останньої частини хабаря правоохоронців затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Поліцейським повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням (ч. 3. ст. 368 Кримінального кодексу України).

“У разі доведення вини, правоохоронцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області”, – йдеться у повідомленні.