Ви тут:
Суспільство Україна 

“Школа Зе! депутата”: для новообраних політиків запускають навчання

Партія “Слуга народу” створила для новообраних Зе-депутатів школу, в якій вони навчатимуться протягом всього терміну роботи Верховної Ради IX скликання.

Експрес-курс підготовлений кращими українськими фахівцями від партії «Слуга Народу» у партнерстві з Київською школою економіки, стане першим у серії навчальних програм для членів фракції.

Мета освітніх програм: втілити енергію змін, яку несуть народні обранці від партії, у конкретні проекти кардинальних змін у різних сферах суспільного життя. Ми маємо виправдати народу довіру, адже мандат депутата — це лише кредит від народу, який має бути сплачений з відсотками і призвести до докорінних змін на краще для кожного громадянина та країни загалом.

Націленість на кардинальні зміни була головним критерієм відбору кандидатів у народні депутати від нашої партії. І обрані депутати вже на сьогодні мають цілу низку ідей та ініціатив, спрямованих на досягнення економічного прориву, зростання добробуту людей, поліпшення якості державного та місцевого управління, боротьби із корупцією. Метою освітнього інтенсиву є задати народним обранцям відповідний набір навичок і компетенцій, який дозволить втілити ці ініціативи на практиці.


“Ми прагнемо того, щоб у підсумку навчального курсу депутати здобули:
— необхідний рівень знань про сучасний стан, проблеми і перспективи різних галузей економіки та соціального життя країни;
— отримали глибоке розуміння бюджетного процесу і процесу ухвалення державних рішень;
— навчились будувати політичні стратегії перетворень, створювати законопроекти;
— засвоїли принципи і техніки обговорень законодавчих ініціатив із зацікавленими сторонами”, – йдеться у повідомленні  партії “Слуга народу”.

За підсумками першого інтенсиву партія почне працювати як злагоджена, зіграна команда і буквально з першого дня роботи Верховної Ради нового скликання запропонує до ухвалення пакети законопроектів, на які чекають наші виборці та увесь український народ.

Синергія професіоналізму фахівців Київської школи економіки, глибоких і всебічних знань запрошених лекторів та прагнення обраних депутатів зробити внесок у позитивні зміни в державі перетвориться на відмінні результати в роботі вищого законодавчого органу країни.

поширити новину: