Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Реконструкція теплової мережі на ринку “Мотель” триває у кілька етапів, – Полтаватеплоенерго

Ділянка магістральної теплової мережі на ринку “Мотель” у Полтаві вже декілька років зазнавала аварійних ушкоджень. Фахівці “Полтаватеплоенерго” у вкрай складних умовах щільного розташування кіосків та павільйонів ринку проводили часткову заміну трубопроводів. Цього року її реконструюють у кілька етапів.

Про це розповів головний інженер обласного комунального підприємства Володимир Пасічко.

— На сьогодні роботи тривають у штатному режимі, досягнуто домовленостей з керівництвом ринку «Мотель» у питаннях демонтажу кіосків. Для стабільного гарячого водопостачання прилеглих житлових будинків реконструкція ділянки триває у декілька етапів. Загальна протяжність ділянки — близько 200 м у 2-трубному вимірі. Сумарна вартість робіт становить понад 4,4 млн грн.

Також нещодавно в результаті гідравлічних випробувань мереж від котельні по вул. Раїси Кириченко, 14 було виявлено порив трубопроводу між житловими будинками на вул. В’ячеслава Чорновола, 6 та 7. Більша частина трубопроводів прокладена під проїжджою частиною цієї вулиці у непрохідному каналі. До того ж після минулої заміни ділянки пройшло лише 9 років, а це дуже мало. На її незначний термін експлуатації вплинуло систематичне залиття трубопроводів каналізаційними стоками й холодною водою. Щоб проводити аварійно-відновлювальні роботи, «Полтаватеплоенерго» отримало дозвіл виконавчого комітету Полтавської міської ради, підтверджений рішенням про тимчасове перекриття руху транспорту в цьому місці. Аби якнайшвидше завершити заміну теплової мережі, фахівці підприємства працювали й у святкові дні 28–29 червня.

На сьогодні ремонтні роботи за зазначеною адресою завершені, рух транспорту відновлено. Місце розкопки засипано щебенем. Асфальтобетонне покриття проїжджої частини і тротуарів на вул. В’ячеслава Чорновола буде відновлено до 1 вересня цього року.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго»

поширити новину: