Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини припинала незаконний видобуток піску у Кобеляцькому районі

Прокуратура відреагувала на допис громадського активіста регіону у мережі Інтернет, в якому останній вказав на незаконний видобуток піску у Кобеляцькому районі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Оперативно реагуючи, в той же день, було розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 240 (порушення правил охорони надр) КК України, та виїхавши на місце події прокурори підтвердили факт незаконного видобутку корисних копалин на земельній ділянці площею понад 2 гектари. Правоохоронці вилучили 7 одиниць техніки та припинено незаконну діяльність.

На разі тривають слідчі дії.

“Прокуратура області завжди буде вживати дієвих заходів з метою виявлення фактів незаконної діяльності в сфері видобутку корисних копалин і оперативно прирікати незаконну діяльність, а винні особи будуть піддані кримінальній відповідальності. З метою оперативного реагування звертаємо увагу, що у прокуратурі області працює телефон гарячої лінії для невідкладного повідомлення про порушення -(0532) 56-33-61″, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: