Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Представників ОТГ Полтавщини навчали ефективному використанню системи Prozorro

Про сучасний стан публічних закупівель, основні аспекти та нюанси нормативно – правової бази даної галузі йшлося на дводенному тематичному тренінгу.

Головним спікером заходу виступила Зінаїда Рубан, сертифікований тренер з питань публічних закупівель. Вона провела загальний огляд системи публічних закупівель та докладно розповіла про організацію діяльності тендерного комітету. Експерт акцентувала увагу учасників на такому важливому аспекті як планування закупівель. Також було роз’яснено особливості формування річного плану та етапів при проведенні відкритих торгів, повідомляють у Полтавському ЦРМС.

Жваву дискусію виникла під час обговорення порядку проведення переговорної процедури. Тренер докладно розповіла про новації при здійсненні закупівлі електроенергії. Було розібрано на практичних прикладах порядок розгляду скарг, поданих учасниками до моменту укладання договорів про закупівлю.

«ОТГ Полтавщини зацікавлені в опануванні нових механізмів у роботі з закупівлями. Бо більшість громад нашого краю є фінансово спроможними.  Нові знання – то нові здобутки»,- сказав Костянтин Качаненко, радник з питань місцевих фінансів Полтавського ЦРМС.

поширити новину: