Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Понад 35 тисяч полтавців задекларували доходи з початку року

На сьогоднішній день до ГУ ДФС у Полтавської області подали  податкові декларації про майновий стан та доходи про отримані у 2018 році понад 35,2 тисячі громадян.

Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова. З них 30844 громадянина, що зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи. Найбільше декларацій подали по Кременчуцькому управлінню, а саме – 12032 громадянина. 

Загальна сума задекларованого доходу складає майже 2 млрд 125 млн гривень. Самостійно визначена сума податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб складає 70 млн 89 тис. гривень. Найбільше визначена сума ПДФО, яка підлягає сплаті, а це – 18,9 млн грн, по Лубенському управлінню. Згідно п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України – фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації. Так, станом на 1-ше липня 2019 року до бюджету сплачено 34 млн 66 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. 

Самостійно визначені податкові зобов‘язання з військового збору складають понад 9 млн гривень. Фактично сплачені на звітну дату – 5,6 млн грн військового збору.

Найбільше подано декларацій про майновий стан і доходи за (а саме 22289 декларацій) і задекларовано доходів громадянами від продажу сільськогосподарської продукції. Сума задекларованих доходів складає 139,1 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті складає 23,8 млн гривень.

Також заступник начальника ГУ ДФС в області підкреслила, що станом на 1-ше липня поточного року правом на отримання податкової знижки скористалися 4389 громадянин Полтавщини. Найбільше таких, 1380 осіб, по Кременчуцькому управлінню. Сума повернутого за висновками податку на доходи фізичних осіб складає 6,4 млн гривень. 

На даний час задекларували доходи, що перевищують 1 млн грн –  189 громадян області.

Головне управління ДФС у Полтавській області

поширити новину: