Ви тут:
Р Суспільство 

Помилки дієти

Кожен, хто хоча б раз пробував дієту, стикався із труднощами і допускав помилки. Досить часто такі помилки можуть непоправно надірвати організм. Ось перелік основних непробачних помилок:

    • Незбалансоване харчування. Як правило, та чи інша дієта передбачає відмову від одного, а то й двох потрібних компонентів харчування – або жирів і / або вуглеводів. А адже це енергія, яка необхідна для здорової життєдіяльності. Наприклад, смажена свиняча відбивна – це жир і червона риба це теж жир, але «корисний жир». Теж саме стосується вуглеводів – печиво перетворюється в жир, а крупи – в енергію
    • Нестача вітамінів і мінералів, який може виникнути в період моно харчування – тільки кефір, тільки яблука, тощо. Таке харчування розраховане максимум для 3-х – 5-та днів. А вже якщо все таки на більш тривалий період – 14 днів – потрібно чергувати фруктові і молочні дні.
    • Вживання сечогінних засобів у великих дозах призводить до різкої втрати води і вимиває калій, який необхідний для серцевого м’яза. Ті, хто захоплюється такими методами, напевно, відчули всі «принади» зниженого тиску і тахікардії. Такий збиток здоров’ю не варто 3-4 кілограмів, які лишком «повернутися на місце». Пийте трав’яні чаї, стежте за рівнем калію в організмі (курага багата на калій).
    • Будь-яка дієта, це, в першу чергу, лікувальне харчування при різних захворюваннях. Що стосується дієт для боротьби із зайвою вагою, то її перше завдання – це виховання організму культурі харчування – менший об’єм їжі сприяє зменшенню шлунку, режим харчування – виключить перекуси булочками і нічними поїданнями, «правильні» продукти – вироблять хороший апетит і відмінне самопочуття.

  • Вибираючи ту чи іншу дієту, відштовхуйтесь від свого стану здоров’я, якщо воно не задовільно, дієту повинен призначати лікар. Усезнайство теж може зіграти злий жарт.
  • Потрібно зважуватися щодня, щоб контролювати процес схуднення. Затвердження цілком логічне, інакше як визначити ефективність обраного способу. А насправді, вага не завжди може бути ключовим показником, тому що залежить від загального стану організму, особливо від гормонального фону.

А що б не довелося робити роботу над помилками, спостерігаючи за рідшаючою шевелюрою, крихкими нігтями і іншими наслідками, уважно стежте за тим, що їсте та користуйтеся порадами, що на сайті похудейкина.ру розміщено. Найкраща дієта – це правильне харчування. Вибирайте тільки натуральні та свіжі продукти, не переїдайте. Вживайте достатню кількість води та інших природних напоїв.

поширити новину: