Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Померла вдова Героя Небесної Сотні з Кременчука

Не стало вдови Героя Небесної Сотні з Кременчука Ігоря Сердюка Ірини Сердюк. Жінка довгий час боролась з раком.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук редактор сайту «Небесна Сотня» Аліна Боднар.

«Боже мій… Померла Ірина Сердюк – дружина героя Небесної сотні Ігоря Сердюка, якого було убито на Кріпосному провулку… Пішла до свого чоловіка, так і не дочекавшись покарання його вбивць. Разом по життю. Разом на Майдані. Разом у вічності… Це дуже болить. Родині – мої співчуття і сил витримати ще одне горе»

Ірина Сердюк викладала на кафедрі «Здоров’я людини та фізичної культури» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, обслуговувала баскетбольні матчі «Кременя».

Прощання відбудеться 22 липня. Про місце і час буде повідомлено пізніше.

Ігор Сердюк під час Революції Гідності потрапив під обстріл поблизу Маріїнського парку 18 лютого, коли допомагав ставити барикаду. Оскільки було оголошено перемир’я, люди були без зброї, без палиць, без жодного захисту. Поховали його на Свиштовському цвинтарі, у мікрорайоні «Молодіжний» у Кременчуці. 25 лютого 2014 року на сесії Кременчуцької міської ради депутати підтримали рішення перейменувати вулицю Першотравневу, де жив Ігор, на вулицю імені героя України Ігоря Сердюка, повідомляє сайт «Небесна Сотня».