Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Полтавці повинні передати показники лічильників за гарячу воду не пізніше 30 липня, – “Полтаватеплоенерго”

Цілодобовий он-лайн сервіс «Передати показники лічильника» приваблює тим, що він не потребує обов’язкової реєстрації для внесення даних. Однак його користувачам слід бути дуже уважними при заповненні форм, щоб у передані показники не вкралася помилка.

Наближається кінець місяця, тож споживачам, які користуються послугою з централізованого постачання гарячої води, уже можна передавати показники індивідуальних лічильників. У липні це необхідно зробити не пізніше 30-го числа, повідомляє прес-служба ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.
«Полтаватеплоенерго» пропонує кілька шляхів передачі показників, у тому числі й на офіційному сайті. Один із них — через цілодобовий он-лайн сервіс «Передати показники лічильника». Багато користувачів сайту обирає саме цей спосіб, оскільки він не вимагає обов’язкової реєстрації. Водночас, передаючи показники через цей сервіс, необхідно бути дуже уважним і не допускати помилок при заповненні форми. 
Отже, передача показників через офіційний сайт «Полтаватеплоенерго» без реєстрації здійснюється в такій послідовності:
Крок 2. Знайдіть меню он-лайн сервісів та увійдіть у сервіс «Передати показники лічильника» або перейдіть за посиланням.
Крок 3. Уважно заповніть усі обов’язкові поля форми. Вони позначені зірочкою (*).
Крок 4. Внесіть показники встановлених у вашій оселі приладів обліку.
Крок 5. Натисніть «Надіслати».
Після цього передані дані будуть відправлені в абонентську базу «Полтаватеплоенерго» для опрацювання.
Якщо ж споживач є зареєстрованим користувачем іншого цілодобового он-лайн сервісу — «Особистий кабінет споживача», він може передати показники за допомогою нього. Докладний алгоритм, як це зробити, можна знайти тут
поширити новину: