Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавський університет приєднався до програми Creative Spark Ukraine від Британської Ради

Полтавський університет економіки і торгівлі в партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Портсмунду став одним із двох українських закладів вищої освіти, які цього року були обрані British Council та приєдналися до впровадження програми «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти».

Про це повідомляє прес-служба Полтавського університету економіки і торгівлі.

Creative Spark – п’ятирічна ініціатива, що працює в Україні другий рік і спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок і креативної економіки в семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії за підтримки Великої Британії.

З метою підтримки реформи вищої освіти та зниження рівня безробіття в семи країнах, де реалізується програма Creative Spark, університети переймають досвід Великої Британії в галузі підприємницької освіти. У перший рік програми до Creative Spark долучилися близько 10 000 студентів та підприємців-початківців. 

ТРИ ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ CREATIVE SPARK:

1. Розвиток партнерських відносин між університетами та інституціями сектора креативних індустрій у Великій Британії та країнах-учасницях Creative Spark із метою підтримки підприємницької освіти та створення центрів підтримки підприємництва.

2. Проведення тренінгів та активностей із розвитку підприємницьких навичок у студентів і креативних підприємців – від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності й запровадження кредитних ліній.

3. Запуск digital-програм для вивчення англійської мови, враховуючи навчальні платформи та масові відкриті онлайн-курси (MOOCs) англійської мови для підприємництва.

Спільний проект Полтавського університету економіки і торгівлі в рамках реалізації програми «Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme» передбачає проведення ряду активностей, спрямованих на популяризацію сфери креативних індустрій та навчання студентів і молодих підприємців ключовим навичкам ведення підприємницької діяльності в 7 регіонах України. Зокрема, заплановано публічні лекції від провідних українських підприємців, ворк-шопи від британських експертів та інтенсиви з основ ведення підприємницької для студентів. Після закінчення навчання учасники матимуть можливість отримати менторську підтримку під час написання бізнес-плану та започаткування власної справи. Кращі 10 бізнес-ідей матимуть можливість взяти участь у міжнародному конкурсі бізнес-пітчів Creative Spark Big Idea Challenge https://creativespark-bigidea.uk/ і виграти стартове фінансування для проекту та підтримку в реалізації стартапу.