Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський ансамбль народних інструментів «Заграва» відвідав міста-побратими у Німеччині

З 29 червня по 9 липня ансамбль народних інструментів «Заграва» Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені П.І.Майбороди відвідав міста-побратими у Німеччині, у рамках двостороннього культурного обміну між містом Полтава та містами Фільдерштадт, Ляйнфельден-Ехтердінген і Остфільдерн.

Упродовж тижня учасники полтавського колективу проживали в німецьких родинах, мали насичену культурну програму, дарували українську культуру та музичне мистецтво територіальним громадам міст-партнерів, повідомляють у міській раді.

Півторагодинна концертна програма ансамблю народних інструментів «Заграва» у кожному з трьох міст Фільдерштадті, Ляйнфельден-Ехтердінгені та Остфільдерні викликала шквал бурхливих оплесків та неймовірних емоцій у глядачів.

– Українські народні пісні у виконанні Заслуженої артистки України Наталії Сулаєвої, інструментальні композиції та неперевершена виконавська майстерність музикантів ансамблю «Заграва» (керівник – Є.Носенко), хореографічні композиції театру народного «Барви» (керівник – К.Булага) неабияк вразили німецьку публіку. У свою чергу, для полтавського творчого колективу приймаючою стороною підготували насичену програму перебування. Також, в рамках візиту відбулася офіційна зустріч ансамблю народних інструментів «Заграва» з представниками міської влади м. Ляйнфельден-Ехтердінген.

Виступи полтавського колективу проходили в рамках відзначення 750-річчя міста Ляйнфельден-Ехтердінген.

поширити новину: