Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавські поліцейські розшукали трьох зниклих дітей

У Горішніх Плавнях 16 липня працівники групи реагування патрульної поліції знайшли 5-річного хлопчика, який катався на самокаті в одному із районів міста без нагляду батьків. Про це повідомляє прес-служба поліції Полтавської області.

А буквально за кілька хвилин після цього на планшет надійшло орієнтування про зникнення дитини. Тож незабаром, завдяки патрульним, хлопчика повернули матері.

Як з’ясувалося, малюк непомітно для матері, яка разом з ним прийшла до банківської установи, “вислизнув” на вулицю.

Учора, Гадяцькому районі, близько 21:33 водій вантажівки повідомив поліцейським, що на узбіччі дороги, поблизу села Мала Обухівка, підібрав малюка.

Уже за 40 хвилин після надходження виклику, опрацювавши інформацію, отриману від жителів прилеглих населених пунктів та органів місцевого самоврядування, поліцейським вдалося встановити його батьків.

Вони навіть не здогадувалися, що 2-річний Ваня зник, оскільки були переконані, що він під наглядом 15-річної тітки малюка (молодшої сестри матері). Як з’ясувалося, дівчина відволіклася від догляду за малюком на кілька хвилин.

У Миргороді детективи розшукали 13-річного підлітка, про зникнення якого лише сьогодні повідомила його матір. Хоча дитина була відсутня всю ніч.

“Поліцейським знадобилося менше години, аби встановити місце перебування хлопця – він ночував у товариша. Після встановлення причини його втечі з дому, у поліцейських з’явилися серйозні запитання до його матері. Є підстави для притягнення жінки до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків”, – йдеться у повідомленні.