Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавська обласна рада внесла зміни до показників обласного бюджету на 2019 рік

На пленарному засіданні двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання депутати затвердили внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік за рахунок залишків бюджетних коштів на початок року, трансфертів з державного та місцевих бюджетів, перерозподілу бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів обласного бюджету.

Для забезпечення нагальних потреб установ і закладів обласного значення, реалізації заходів обласних програм, формування бюджету розвитку обласна рада додатково спрямувала понад 100 млн грн. Про це повідомили у Полтавській облраді. 

Виділено фінансові ресурси для будівництва, реконструкції, капітального ремонту та термомодернізації об’єктів обласної комунальної власності, проведення поточних та капітальних ремонтів обласних закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, придбання спеціалізованих автомобілів, мікроавтобусів, технічних засобів реабілітації для обласних закладів соціального захисту, проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту тощо.

Нагадаємо, що депутат Полтавської обласної ради склав свої повноваження 

Комунальні установи Полтавщини отримали нових керівників: рішення 

На оновлення залу Полтавської обласної ради виділили 44 млн грн: який вигляд має 

Пряму трансляцію засідання сесії можна переглянути ТУТ 

 

поширити новину: