Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська обласна рада не підтримала Проект використання прапорів на території області

Сьогодні, 25 липня, на другому пленарному засіданні 26 сесії Полтавської ради депутати провалили голосування за використання прапорів на території Полтавської області, який черговий раз винесли на розгляд. Доопрацьований документ, який зокрема унормовує використання і червоно-чорного стяга, не набрав необхідної кількості голосів.

Коментуючи таке голосування, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зауважив, що це питання розглядатимуть і на наступному сесійному засіданні. А для його підтримки, вважає він, треба “працювати з депутатами”.

“Я один із співавторів цього проекту і виступаю за те, щоб у Полтавській області використовувався червоно-чорний прапор. Єдине, я погоджуюся з колегами, нам потрібно чітко регламентувати коли це відбувається, визначити конкретні дні. Ми б хотіли врахувати всі моменти і за Полтавською обласною радою закріпити роль арбітра, щоб мати змогу допомагати органам місцевого самоврядування порадою чи консультацією. Або і взагалі видати нормативно правовий акт про використання прапорів на території Полтавської області. Адже є прапори міст, громад, області, Євросоюзу”, – сказав Олександр Біленький.

До речі, цього разу проект набрав 40 голосів “за”. Для результативного голосування не вистачило три голоси.