Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліція Полтавщина склала 20 адмінпротоколів на порушників виборчого законодавства

На Полтавщині поліцейські склали 20 адміністративних протоколів на порушників виборчого законодавства України. Про це у своєму Facebook повідомив начальник ГУ НП в Полтавській області Андрій Замахін.

Вже є перші рішення судів. Зокрема, Лубенський міськрайонний суд Полтавської області притягнув до адміністративної відповідальності у виді штрафу двох правопорушників. У одному випадку суд зобов’язав громадянина сплатити штраф у розмірі 340 гривень за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. У іншому випадку оштрафований громадянин, який у нетверезому стані вчинив дрібне хуліганство, намагаючись пошкодити агітаційну продукцію одного із кандидатів у депутати Верховної Ради України.

“Викликає повагу оперативність та об’єктивність суду. Адже всі, хто порушує закон, мають нести персональну юридичну відповідальність. Безвідворотність покарання — запорука правопорядку та стабільності в державі. Працюємо далі”, – написав Андрій Замахін.