Ви тут:
Р Суспільство Цікавинки 

Освіта в Німеччині для українців

Все більше українських студентів сьогодні прагнуть здобути освіту в Німеччині. І це не дивно, адже ця країна змогла створити одну з найкращих освітніх систем у світі. Якщо ви мрієте стати фахівцем не лише у себе на батьківщині, але в інших європейських країнах, тоді навчання в Німеччині стане гідним варіантом.

Шанс отримати таку освіту пропонує компанія «МУДРА», яка надає допомогу в отриманні освіти в іноземних навчальних закладах як школярам так і студентам, а також усім тим хто бажає поліпшити знання мови.  Сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам організувати навчання за кордоном за найкращими умовами.

Особливості та перспективи освіти в Німеччині

Плануєте здобути освіту за кордоном, але вагаєтесь з вибором країни? Рекомендуємо звернути особливу увагу на Німеччину, адже країна має ряд особливих переваг:

  • тут ви зможете здобути гідний рівень освіти. Німецькі ВНЗ вважаються найкращими у світі, адже пропонують ефективні методи навчання. Здобувши таку освіту ви з легкістю зможете працевлаштуватись в будь-якій країні Європи.
  • освіта в Німеччині більш орієнтована на практику аніж на теорію. Це дуже важливо, адже практичні заняття дозволять вам набагато краще оволодіти здобутими знаннями.
  • навчаючись у Німеччині ви зможете паралельно розвивати свої інтелектуальні здібності. Маючи вільний від навчання час у вас буде чудова нагода познайомитись з культурою та менталітетом цієї чудової країни.

Які умови вступу до німецького університету?

Зробивши вибір на користь німецького університету варто врахувати деякі умови, які необхідно виконати перед вступом. Для того щоб стати студентом першого кусу в німецькому університеті потрібно хоча б рік навчатись в українському ВНЗ. Другою важливою та обов’язковою умовою є знання німецької мови. Знання мови можна підтвердити двома способами: безпосередньо по приїзду до Німеччини на іспиті, або ж за наявності сертифікату.

Якщо вас вже запросили на навчання до Німеччини потрібно починати підготовку. Перш за все зверніться до німецького консульства для отримання візи. На наступному етапі подбайте про житло. Більшість німецьких студентів живуть в гуртожитках, місця в яких мають великий попит. Тому якщо хочете там поселитись, подбайте про це заздалегідь. Для цього зверніться в офіс проживання студентських соціальних служб, де вам зможуть надати потрібну інформацію та допомогти з поселенням.