Ви тут:
Суспільство Україна 

ООС: окупанти РФ активно агітують місцеве населення вступати до лав бойовиків, — розвідка

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ активізувало пропагандистську кампанію серед населення тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей з метою залучення до служби у лавах російських окупаційних військ. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Зокрема, у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ створені т.зв. “ротаційні команди” для проведення агітації та відбору кандидатів у військових комісаріатах окупаційних адміністрацій. Значно збільшена кількість рекламних оголошень щодо проходження військової служби на вулицях та у громадському транспорті окупованих населених пунктів. Під час роз’яснювальної роботи з населенням окупанти запевняють у сприянні в оформленні громадянства РФ кандидатам та членам їх сімей, забезпеченні соціальних виплат.

“Також, з метою недопущення збільшення поточної неукомплектованості особовим складом, командири з’єднань і частин російських окупаційних військ примусово утримують найманців, які виявили бажання звільнитись після завершення терміну контракту, до виконання ними умов щодо пошуку заміни на займані посади”, – йдеться у повідомленні.