Ви тут:
Суспільство Україна 

Очільник ПЦУ привітав українців з Днем дружби

30 липня у світі відзначають День дружби. Ідея святкувати цей день виникла у 2011 році – саме тоді Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про його проведення.

Вітати своїх друзів та молитися за них закликав у Фейсбук предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній. Він нагадав, що  дружба для людини більш природна, ніж ворожнеча, бо в її основі – вміння та насамперед бажання дарувати, віддавати, приділяти свою увагу, цікавитись, допомагати, підтримувати.

“Саме так чинив Господь наш Ісус Христос, а тому Він та Його вчинки є найкращим прикладом справжньої дружби: безкорисливої, відданої, щирої. Син Божий приймав людей такими, якими вони є, Він не зосереджувався на їхніх помилках, відмежовував гріх, якого закликав не чинити, і з любов’ю ставився до людини. Його дружелюбність досконала, бо Він заради людей, яких називав Своїми друзями, віддав найцінніше – власне життя. Сам Господь нас навчає: «Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх» (Ін. 15:13)”, – зазначив Епіфаній.