Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Новосанжарські рятувальники нагадали юним відпочивальникам правила безпеки життєдіяльності

У рамках акції «Безпечний відпочинок», рятувальники відвідують дитячі табори відпочинку та розповідають дітлахам як уникнути біди, навчають алгоритмам дій під час різних екстремальних ситуацій.

Так, співробітники Служби порятунку «101»  днями для відпочивальників з дитячого оздоровчого табору «Джерело», що в селі Клюсівка Новосанжарського району провели інформаційно-профілактичний захід. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Під час зустрічі з дітлахами рятувальники нагадали основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема правила пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку в лісових масивах, правила безпечної поведінки на воді, як поводитися під час грози, при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Також, вогнеборці продемонстрували дітям пожежний автомобіль, бойове спорядження та технічне обладнання, яке допомагає рятувальникам ліквідовувати наслідки різних надзвичайних подій та ситуацій. Фахівці ДСНС розповіли тактико-технічні характеристики спецтехніки та провели показове гасіння умовної пожежі.

Діти мали змогу не лише пригадати життєво важливі правила безпечної поведінки, дізнатися більше про пожежно-рятувальну службу, а й спробувати себе у ролі вогнеборців. Так, всім бажаючим була надана можливість вдягти бойовий одяг рятувальників, елементи спорядження, посидіти в пожежному автомобілі та ліквідувати умовну пожежу.