Ви тут:
Спорт Суспільство 

Нездолана висота: 25 річчя рекорду Сергія Бубки

Сьогодні, 31 липня, виповнюється рівно 25 років досі не перевершеному світовому рекорду у стрибках з жердиною на відкритому повітрі Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

Саме в цей день у 1994 році на турнірі в італійському містечку Сестрієре уславлений спортсмен підкорив висоту 6,14 метра, зазначають у НОК України.

Нагадаємо, за свою спортивну кар’єру 10-разовий чемпіон світу встановив 35 світових рекордів (18 з яких у приміщенні, 17 – на відкритих стадіонах).

Один із його легендарних рекордів у закритому приміщенні – 6,15 метра – протримався понад 20 років. У 2014 році планку 6,16 метра на щорічному турнірі «Зірки жердини», започаткованому на Донеччині саме Сергієм Бубкою, взяв француз Рено Лавіллені.

Однак висота Сергія Бубки у 6,14 метра на відкритому повітрі (в олімпійському виді програми) й до сьогодні лишається не перевершеною і жоден атлет не зміг подолати цю позначку.

Олімпійська сім’я України вітає видатного атлета, а нині успішного спортивного менеджера з 25-річним ювілеєм цього блискучого досягнення та зичить і надалі підкорювати нові життєві та професійні висоти!

поширити новину: