Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

НАЗК нагадує кандидатам у нардепи в одномандатних виборчих округах подати остаточний фінансовий звіт в ОВК

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу кандидатів у народні депутати України,зареєстрованих в одномандатних виборчих округах (ОВО) на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, та розпорядників коштів поточного  рахунку виборчого фонду зазначених кандидатів на обов’язок не пізніше як на сьомий день після дня голосування подати до окружної виборчої комісії (ОВК) остаточний фінансовий звіт про надходження та використання коштів виборчого фонду.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Агентства.

Відповідно до частини шостої статті 49  ЗУ «Про вибори народних депутатів України» (далі – Закон), фінансовий звіт подається на паперових носіях та в електронному вигляді.

Національне агентство також звертає увагу на те, що окружна  виборча комісія не пізніш як на наступний день після отримання фінансового звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата у депутати в одномандатному окрузі надсилає його копію (на паперових носіях та в електронному вигляді) Національному агентству.   Відповідно до частини шостої статті 49 Закону, Національне агентство на своєму  офіційному веб-сайті (підрозділ «Фінансова звітність кандидатів» розділу «Протидія політичній корупції») оприлюднює остаточний фінансовий звіт невідкладно після його отримання, але не пізніш як на вісімнадцятий день після дня голосування. Звіти оприлюднюється у форматі PDF та Word.

Відповідно до Закону у фінансових звітах  обов’язковому оприлюдненню підлягають  прізвища, імені, по батькові та місця проживання фізичної особи. Інші відомості про фізичну особу, віднесені до інформації з обмеженим доступом, оприлюдненню не підлягають.     

поширити новину: