Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

На вихідних температура повітря підвищиться, але будуть “зальотні” дощі, – Діденко

Дощ – завтра, 20 липня. Похолодання – у вівторок, 23 липня. 

20-21 липня температура повітря в Україні підвищиться. У південній частині, на Сході та у більшості центральних областей очікується +27+32 градуси. На Заході та Півночі передбачається +24+29, місцями до +30 градусів. Про це на своїй сторінці у соцмережі написала Наталка Діденко. 

Короткочасні дощі з локальними грозами пройдуть у західних, північних областях, ще у суботу дотягне в окремі райони Вінниччини та Одещини. Але сонця також буде достатньо, адже це – літні дощі.

У Києві у суботу очікується переважно суха погода, хіба якийсь малий зальотний дощ прискаче, буде комфортно, вдень +25+27 градусів. У неділю в столиці ймовірність дощу вища, але й тепліше, до +26+29 градусів. 

– Візьміть на виборчі дільниці невеличкі парасолі, раптом що, можна від неприємних облич на стендах закриватися.

У понеділок синоптична ситуація суттєво не зміниться, на Півдні спека навіть посилиться.

– А ось у вівторок північний вітер знову принесе відчутне похолодання. Коли і де – у подальших прогнозах. Але правильно плануйте час, гардероб і настрій. А найближча неділя змусить нас усіх хоча б на порозі виборчої дільниці поміркувати про те, що ми завжди голосуємо не за себе теперішніх, бо багато хто каже, що в нього мало життєвого часу, щоб терпіти те й те, а за свободу, гідність, життєвий комфорт прийдешніх українців. Не варто весь час хаотично смикатися із сумнівним гаслом про нове, треба хоча б раз в історії пробувати вчитися, розвиватися та довести справу країни до людських цивілізаційних норм. Щоб не піддаватися на гречку у будь-якій її формі, а завжди почувати себе громадянином.

поширити новину: