Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На святкування Дня молоді у Полтаві витратили більш ніж пів мільйона гривень

Молодіжно, спортивно, культурно, драйвово та смачно – так у Полтаві відзначили День молоді. Протягом трьох днів – 28, 29 та 30 червня у місті проходив триденний фестиваль для юних, активних та амбітних. Його організатори – управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комутету Полтавської міської ради спільно зі Студентською радою міста Полтава. 3 липня в міській раді відбулась прес-конференція «Підбиття підсумків Днів молоді у Полтаві-2019: відкритий звіт». Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Унікальність цьогорічного святкування – кардинально новий формат. Протягом триденного фестивалю були запропоновані заходи на будь-який смак. Та найголовніше: вперше це свято організували спільно з молоддю, враховуючи побажання та погляди на проведення свята.

– Ми влаштували свято не просто для молоді, а спільно з нею, враховуючи їхні побажання, аби реалізувати те, чого б хотіли саме вони, адже цей фестиваль – це не для «галочки», а для нашої молоді, – наголосила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полавської міської ради Олена Бабенко. – Культурно, спортивно, драйвово та смачно – так пройшли Дні мололоді-2019. Приємно, що молодь не поїхала з міста на дні святкування, а провела час весело та з користю у своєму місті.

Фестиваль відвідали 40 тисяч учасників, усього працювали 35 локацій, залучено 70 волонтерів. З міського бюджету на святкування Днів молоді витратили майже 525 тисяч гривень. Це усі послуги, що стосуються промоційної кампанії, послуги по оформленню місця проведення, технічне забезпечення, придбання призів, медалей, кубків, грамот, організація та проведення розважальних локацій для дітей та інше.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський зазначив, що День молоді-2019 – це простір, де кожен зміг знайти щось цікаве особисто для себе:

– Чув схвальні відгуки не тільки від дітей та молоді, а й від їхніх батьків, людей старшого віку. І оцінка від полтавців – найважливіша оцінка. Полтава має бути тим містом, де молоді цікаво, де їй є чим зайнятися, є де відпочити, є де реалізувати свої ідеї та ініціативи. Аби молодь не їхала до інших міст, не їхала за кордон, аби здійснювала свої мрії у своєму місті.

Також, у прес-конференції взяли участь партнери Днів молоді. Усі вони були нагороджені подяками від управління у справах сім’ї, молоді та спорту за те, що долучились до проведення свята.

Перейти до вмісту