Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На правобережжі Кременчука ремонтують дороги

Міський голова Кременчука Віталій Малецький перевірив хід виконання дорожніх робіт на правобережжі Кременчука. Наразі такі роботи тривають на вулиці Макаренка та інших об’єктах дорожнього господарства Крюківського району, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Керівник Кременчука наголосив, що позиція міської влади в питаннях покращення рівня комфорту проживання та благоустрою міста залишатиметься такою, як і раніше. Зусилля всіх міських служб і наділі будуть спрямовані на те, щоб Кременчук став містом без околиць.

Віталій Малецький підкреслив, що другий місяць поспіль КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» виконує ремонт дорожнього полотна на Крюківській стороні. Наразі ми бачимо якість ремонтних робіт, позитивні відгуки кременчужан і водіїв транспортних засобів, які чекали проведення дорожніх робіт на автошляхах правобережжя впродовж кількох років. Впевнений, що завдяки новітнім підходам і сучасним технологіям, оновленому парку спецтехніки ШРБУ ми і в подальшому продовжуватимемо ремонтувати дороги, незважаючи на те, якого значення вони є, в якому мікрорайоні міста розташовані.

поширити новину: