Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщини для забезпечення правопорядку під час виборів залучать понад 2 700 поліцейських

Інструктажі з особовим складом провели начальники галузевих служб Головного управління поліції області спільно з керівниками поліцейських підрозділів. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

З 15 липня і до завершення виборчого процесу поліція працює у посиленому режимі. Під цілодобовою охороною поліції будуть 8 окружних та 1261 дільнична виборча комісія.

Для забезпечення правопорядку і безпеки виборців в день волевиявлення залучено понад 2 700 поліцейських. Близько 1800 поліцейських охоронятимуть власне виборчі дільниці, понад 600 правоохоронців виконуватимуть функції із забезпечення безпеки в населених пунктах, фіксації виявлених порушень і проведення перевірок за встановленими фактами.

З-поміж них – поліцейські, які працюватимуть у складі додаткових слідчо-оперативних груп, нарядів патрульної поліції, Ситуаційного центру поліції області, кінологи і військовослужбовці Національної гвардії. Окрім того, у 4 містах області (Полтава, Кременчук, Миргород і Лубни) буде створено резерв з числа спеціалістів вибухотехнічної служби і спецпризначенців.

“Під час наради наголосили на дотриманні дисципліни і заходів безпеки під час забезпечення правопорядку на виборчих дільницях, а також на чіткому виконанні алгоритму процесуальних дій під час документування правопорушень і реалізації тактичних заходів для відновлення нормальної роботи виборчих дільниць у разі виникнення позаштатних ситуацій”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: