Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині знайшли зниклу дівчинку, про яку забули батьки

Під час рейду працівників служби у справах дітей виконавчого комітету Шевченківської районної у місті Полтава ради сім’ями, які перебувають на обліку або опинилися у складних життєвих обставинах була виявлена сім’я, у якій відсутня дитина.

Мати не змогла пояснити, де зараз перебуває її 12-ти річна донька. Як виявилося, жінка зловживає спиртними напоями, намагається влаштувати особисте життя і абсолютно не переймається місцезнаходженням своєї рідної доньки. А біологічний батько взагалі не займається вихованням дівчинки. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Соціальні працівники поінформували поліцейських ювенальної превенції Полтавської області і правоохоронці негайно розпочали розшукові заходи для встановлення місцезнаходження малолітньої. 

Завдяки спільній співпраці та небайдужості громадськості, поліція спільно зі службою у справах дітей знайшли дівчинку, яка мандрувала районами Полтави. Остання пояснила, що вдень гуляла містом, а вночі залишалась у подруг. Наразі мандрівницю помістили до Полтавського обласного реабілітаційного центру для дітей.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтава ради підготувала документи для направлення в суд на позбавлення батьківських обов’язків жінки. Поліція, в свою чергу, встановлює місце перебування матері для притягнення її до адміністративної відповідальності.