Ви тут:
здоров’я Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині збільшується кількість випадків захворювання на сальмонельоз

Протягом минулого тижня (станом на 14 липня) на Полтавщині зареєстровано 5 випадків захворювання на сальмонельоз. Це на 4 випадки більше, ніж на попередньому тижні.

“5 випадків сальмонельозу: в Миргородському районі(2), м. Кременчук(1), Лохвицькому(1) та Машівському(1) районах”, – йдеться у повідомленні ДУ “Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ”.

Довідково. Сальмонельóз — інфекційне захворювання тварин, птахів та людей, яке спричинюють бактерії роду Salmonella. Це зооноз із фекально-оральним механізмом передачі, характеризується переважним ураженням травної системи з розвитком діареї, інтоксикації та зневоднення організму, а іноді й сепсису і гнояків у внутрішніх органах.

Сальмонельоз становить серйозну медичну і соціальну проблему. Це зумовлено, насамперед, широким його поширенням, часто тяжким перебігом, особливо у дітей раннього віку і в літніх людей, можливістю хронізації процесу. Сальмонельоз може спровокувати виникнення чи загострення інших хронічних захворювань.

У 96-98 % випадків інфікування пов’язане зі споживанням забрудненої сальмонелами їжі. У харчових продуктах, особливо в напівфабрикатах, сальмонели не лише зберігаються, але й швидко розмножуються. За ризиком забруднення сальмонелами продукти харчування розташовують так:

  • м’ясо тварин і вироби з нього,
  • риба і морепродукти,
  • яйця і вироби з них,
  • молоко і молокопродукти,
  • овочі та фрукти.

Епідеміологічна небезпека м’яса різко зростає при його подрібненні (фарш) та зберіганні м’ясних страв у теплі. Забруднення м’яса сальмонелами може відбуватися ще за життя тварини чи під час і безпосередньо після забою, на етапах зберігання, транспортування, кулінарної обробки і реалізації. Дуже небезпечні гусячі й качині яйця, які можуть бути інфіковані як при формуванні в яйцеводах птахів, так і через шкаралупу. Зараз почастішали випадки зараження курячих яєць, особливо це робить S. еnteritіdіs. Вважають,, що 20 % курячих яєць в розвинених країнах заражені сальмонелами. Цих збудників виявляють й в яєчному порошку. В 1994 році в США відбувся найбільший спалах сальмонельозу, причиною якого було заражене морозиво, яке, в свою чергу, було виготовлено з контамінованих яєць. Цим спалахом було охоплено 224 000 людей.

Симптоми. Після короткого періоду дискомфорту (відчуття нездужання, здуття і бурчання в животі) з’являється озноб зі швидким підвищенням температури тіла, головний біль, запаморочення, загальна слабість, ломота в тілі, біль в суглобах (артралгії) і в попереку. У наступні години або наприкінці доби приєднуються нудота, блювання, біль у животі.