Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині засудили чоловіка, який вбив та розчленив свого орендодавця

Чоловік винаймав для проживання кімнату у пенсіонера у Кременчуці. У жовтні 2016 року між співмешканцями стався конфлікт у ході якого орендар побив пенсіонера, після чого задушив. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Бажаючи приховати вчинений злочин чоловік розчленував тіло загиблого на 2 частини та виніс з помешкання в район АЗК по вулиці Київській.

Під час судового розгляду обвинувачений не визнавав своєї вини у вчиненні умисного вбивства, посилався на стан афекту. Однак, зібрана доказова база у кримінальному провадженні дозволила стороні обвинувачення у повній мірі довести вину у пред’явленому обвинуваченні.

“Таким чином, завдяки прокуратурі чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України та засуджено до 13 років позбавлення волі. Не погодившись з вироком суду обвинуваченим було подано апеляційну скаргу, однак суд апеляційної інстанції залишив рішення суду першої інстанції без змін”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: