Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відкрили 11 кримінальних проваджень за фактами порушень виборчого законодавства

Як повідомив начальник поліції Полтавської області Андрій Замахін, від початку передвиборчих перегонів поліція зареєструвала 117 повідомлень про ймовірні порушення у сфері виборчого законодавства. Про це інформує прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

2 кримінальних провадження відкрито щодо ймовірного перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого права (ч. 1 ст. 157 КК України) і 9 – стосовно можливого підкупу виборців (ч. 4 ст. 160 КК України).

Також складено 19 адміністративних протоколів: 10 – за фактами замовлення та виготовлення друкованих матеріалів передвиборної агітації без відповідних реквізитів (ч. 1 ст. 212-13 КУпАП); 2 – за порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів (ст. 212-14 КУпАП); 5 – за порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації (ст. 212-10 КУпАП); один – з приводу хуліганства (ст. 173 КУпАП).

“За підсумками опрацювання зареєстрованих інформацій, 48 фактів не підтвердилися. 38 – ще перебувають на розгляді”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: