Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відбулися обласні змагання вальників лісу

Відбулися обласні змагання вальників лісу, повідомили у Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарств

Традиційно у п’яти видах змагань взяли участь представники з 6-ти лісогосподарських підприємств області. Поряд з досвідченими вальниками свою вправність випробовували і новачки, які прагли показати якнайкращі результати.

Одним з найскладніших завдань стало обрізання гілок. Це відзначив і Олександр Найда з Гадяцького лісгоспу, який уже бере участь у змаганнях понад 15 років поспіль, і молоді вальники з інших підприємств. Адже в цьому конкурсі потрібно не лише швидко, а й майстерно точно обрізати гілки. Тут можна взяти, як велику кількість балів, так і велику кількість штрафних.

Загалом учасники змагалися у вправності із заміни пильного ланцюга бензопили, точного розпилювання колод, комбінованого розпилювання колод, обрізування гілок, а також звалювання дерев – дерево має впасти у правильному напрямку на визначене місце.

За результатами конкурсу перемогу здобув Олександр Найда, ІІ місце посів Максим Коршунов і ІІІ місце посів Дмитро Розсоха з Миргородського лісгоспу.