Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відбулися чемпіонати України серед юнаків із пішохідного й велосипедного туризму

Сім днів поспіль – із 9 до 15 липня – Полтавщина приймала юних спортсменів на 48-му Чемпіонаті України з пішохідного туризму та 6-му Чемпіонаті України з велосипедного туризму. Відбулися змагання у Красногорівці Великобагачанського району.

Як повідомляють у Полтавській ОДА, дистанції з пішохідного туризму були динамічними й насиченими. Учасники демонстрували технічну і тактичну майстерність на дистанціях IV класу в командних змаганнях крос-похід і смуга перешкод, у змаганнях зв’язок.

Вправність у володінні велосипедом спортсмени показали на комплексній дистанції, яка включала такі види: тріал, велокрос, фігурне водіння. Серйозним випробуванням для велосипедистів була дистанція велоралі довжиною майже 40 км.

У загальному заліку золото чемпіонату України з пішохідного туризму здобула команда Чернігівської області. Абсолютним чемпіоном із велосипедного туризму стала команда Вінницької області.

Гідно виступили на змаганнях і команди Полтавщини, однак жорстка конкуренція завадили їм дістатися п’єдесталу. Бронзову медаль в особистому заліку у виді тріал отримав полтавець Максим Порутчик.

Переможці, призери та їхні тренери одержали дипломи Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, кубки та медалі. В особистому заліку діти отримали призи від спонсорів – магазинів туристичного спорядження й спортивного обладнання.

Усім учасникам чемпіонатів вручили пам’ятні подарунки й грамоти Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Важливим моментом закриття чемпіонатів стала передача полтавськими туристами прапора чемпіонатів України команді Черкаської області, де наступного року відбудеться 49-й Чемпіонат України з пішохідного туризму.

Оргкомітет і суддівська колегія змагань відзначили відмінну організацію проведення заходу господарями змагань. 

Нагадаємо, на змагання прибули 18 команд туристів-пішохідників і 13 команд велосипедистів. Загалом у заході взяли участь 330 осіб із 21 області міста Києва.

48-й Чемпіонат України серед юнаків із пішохідного туризму та 6-й Чемпіонат України серед юнаків із велосипедного туризму – це ще один крок популяризації й розвитку туристсько-спортивних форм роботи в закладах освіти України як дієвого засобу виховання учнівської молоді.

поширити новину: