Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відбулися Чемпіонати України серед юнаків із пішохідного та велосипедного туризму

Сім днів поспіль Полтавщина приймала юних спортсменів на 48-му Чемпіонаті України з пішохідного туризму та 6-му Чемпіонаті України з велосипедного туризму.

За інформацією Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, на змагання прибули 18 команд туристів-пішохідників та 13 команд велосипедистів, загалом у заході взяли участь 330 осіб.

На урочистому відкритті Чемпіонатів учасникам побажали успішних стартів Олександр Біленький – голова Полтавської обласної ради, Сергій Неділько – директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Сергій Рибалко – начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Спортсмени демонстрували технічну і тактичну майстерність у командних змаганнях «Крос-похід» та «Смуга перешкод», змаганнях зв’язок.

На «Крос-поході» учасники мали змогу показати не лише навички роботи з мотузками, а й вміння веслувати на катамарані на переправах через річку Псел. На дистанції змагань зв’язок на учасників чекав справжній скеледром, обладнання для якого було надане екіпірувальним центром «Восхождение».

Вправність у володінні велосипедом юні спортсмени показали на «Комплексній дистанції», яка включала види «Тріал», «Велокрос», «Фігурне водіння». Серйозним випробуванням для велосипедистів була дистанція «Велоралі» довжиною майже 40 км.

Команди Полтавщини через жорстку конкуренцію та об’єктивні обставини не дістатися переможного п’єдесталу. Серед пішохідних команд наші туристи посіли 8 місце, серед велосипедних – 6.

поширити новину: