Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині судитимуть 42-річного наркоторговця

Як встановило слідство, 42-річний полтавець налагодив у себе дома виготовлення опію ацетильованого та продавав його наркозалежним. за ціною 100 грн за 1 мл наркотичної речовини. Зловмисник виготовляв наркотичні засоби за місцем проживання. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно жителя Полтави за фактами вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

“Досудове розслідування проведено у максимально стислі строки. Чоловік визнав вину у вчиненні злочину, щиро розкаявся, сприяв швидкому досудовому розслідуванню та пішов на співпрацю з правоохоронними органами щодо викриття інших осіб у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, що стало підставою для укладення з прокурором угоди про визнання винуватості з визначенням строку покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією усього майна, належного підозрюваному на праві власності”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: