Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині стартував марафон з медіаграмотності для молоді

15 липня в місті Хорол стартував навчальний марафон з медіаграмотності для молоді. До участі запросили активну студентську молодь, представників громадських організацій, працівників освіти та місцевих медіа. Організувала навчання громадська організація «Твій Світ». Протягом двох тижнів тренінги пройдуть у трьох містах Полтавщини: Хоролі, Лубнах та Гадячі, а проведуть навчання досвідчені тренери від Академії Української Преси.

«В результаті навчання учасники підвищать рівень критичного мислення, як інструменту медіаграмотності під час виборчої кампанії. Адже дуже важливо навчитися інтерпретації передвиборчої політичної реклами, яка зараз заповнила інформаційний простір. Розпізнавати неправдиві та оманливі обіцянки політиків та аналізувати медіа тексти», – говорить організатор навчання Олександр Чепур.

Під час проведення тренінгу учасники дізнавались що таке медіа грамотність, знайомились з маніпулятивним впливом медіа, вчилися вирізняти приховану рекламу та проплачений матеріал. Робота в групах, інтерактивні сучасні методи навчання та фасилітації допомогли згуртувати молодь та спланувати наступні кроки. Тож, протягом серпня учасники також матимуть доступ до менторської підтримки у підготовці та проведенні освітнього медіа квесту. Самі медіа квести проведуть для студентів у вересні.

Саме навчання є частиною проекту, який покликаний розвинути медіаграмотність серед молоді. До участі запросили молодь у віці від 18 до 29 років. 15 – 17 липня 2019 року навчання відбуватиметься у Хоролі, 16 -18 липня у Лубнах. Організатори також запрошують молодь з міста Гадяч до навчання 23 – 25 липня 2019 року. Отримати більше інформації та зареєструватися можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1e34NHLVxDXzoTTL43BpDcMJAiaVfIdQfCzz7i1Kah8s/edit?fbclid=IwAR2LD16eLYMWbj2nDhjsMItwm0HtKiOhOLSFtIv2qEmRvoaQEbGwclLlwLo

Навчальний марафон проходить в рамках проекту “Каталізатор критичного мислення: розвиток медіаграмотності серед молоді Полтавщини» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine у проекті «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews Ukraine та благодійним фондом Академія української преси.

поширити новину: