Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині аптечні заклади одного з ФОП відпустили найбільше електронних рецептів в Україні

Лідія Зайцева – фізична особа-підприємець, керівник аптечного закладу. Десять років тому Лідія Зайцева відкрила свою першу аптеку у Полтаві, а зараз ФОП Зайцева налічує 16 аптек. 15 з них відпускають “Доступні ліки” у містах Полтава, Кременчук, Горішні Плавні, Миргород, Глобине, Пирятин та смт Нові Санжари, Котельва, Чутове, Велика Багачка, Машівка.

Серед усіх аптечних закладів ФОП, які мають договір з НСЗУ, провізори ФОП Зайцева відпустили найбільшу кількість електронних рецептів – понад 17 тисяч. Відповідно, заклад отримав найбільшу виплату від НСЗУ серед аптек типу власності ФОП за час участі у програмі “Доступні ліки”- понад 810 тис. грн, повідомляють у Нацслужбі здоров’я.

– Хто, якщо не ми? Саме цим керувались, коли вирішили долучитись до соціально важливої програми “Доступні ліки”. Ми відпускали і за паперовими рецептами, відпускаємо і за електронними. У деяких смт наша аптека є єдиною, в якій пацієнти можуть отримати “Доступні ліки”. Нові правила відпуску “Доступних ліків” спричинили додаткове навантаження на провізорів, але вони успішно з ним впоралися. Комунікують з пацієнтами, більше приділяють часу, пояснюючи різницю між безкоштовними лікарськими засобами та такими, які можна отримати з невеликою доплатою. Але для літніх пацієнтів сам електронний рецепт є іноді заскладним, маємо побажання до НСЗУ спростити його. Щодо своєчасних оплат НСЗУ за надані послуги, сумнівів у надійному партнерстві не мали. Раді, що наші сподівання справдилися, – говорить керівник аптечного закладу Лідія Зайцева.