Ви тут:
Суспільство Україна 

На КПВВ “Майорське” знайшли нерозірвану 120-мм артилерійську міну

21 липня від Головного управління Національної поліції України в Донецькій області надійшла інформація про замінування КПВВ “Майорське”. На місце події для обстеження території було направлено піротехнічну групу та відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту Головного управління ДСНС у Донецькій області, інформує прес-служба МВС.

Близько 12:10 група розмінування ДСНС, за 150 метрів від контрольного пункту в’їзду-виїзду Майорське неподалік від узбіччя дороги, виявила нерозірвану 120-мм артилерійську міну. Для гарантування безпеки цивільних громадян, які перетинають лінію розмежування, та особового складу ДПСУ, що забезпечує функціонування КПВВ Головою ДПСУ за погодженням з Командувачем об’єднаних сил пропуск через лінію розмежування тимчасово припинено.

Цивільні особи та персонал контрольних служб відведено в безпечне місце. Наразі групою розмінування ДСНС проводяться заходи з вилучення вибухонебезпечного предмета.

“Решта контрольних пунктів в’їзду-виїзду в районі операції Об’єднаних сил функціонують у штатному режимі”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: