Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Гадяччині визначили переможців конкурсу на благоустрій місця відпочинку біля водойм

У Гадяцькій РДА оголосили переможців районного конкурсу «Краще місце місце масового відпочинку біля водного об’єкта на території Гадяцького району 2019 року», про початок якого оголосили у квітні.

До відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, будівництва та екології РДА надійшло 5 заявок від Бобрицької, Плішивецької, Рашівської, Книшівської та Веприцької сільських рад. Після виїздів на місця масового відпочинку згідно поданих заявок комісія вирішила розділити 3-тє місце між двома сільськими радами і одна сільська рада отримала заохочувальну винагороду.

У номінації «За любов до спорту» перемогла Веприцька сільська рада, нагороджена заохочувальним призом у розмірі 20 тис. грн. на покращення благоустрою.

Третє місце в конкурсі розділиди між собою 2 сільські ради: Рашівська та Книшівська, які отримують на покращення благоустрою по 35 тис. грн.

Друге місце в конкурсі виборола Плішивецька сільська рада, вона отримує на покращення благоустрою 60 тис. грн.

І переможцем районного конкурсу «Краще місце масового відпочинку біля водного об’єкта на території Гадяцького району 2019 року» визначена Бобрицька сільська рада, яка отримує на покращення благоустрою 100 тис. грн.